MoonBaşak Burcunda Yeniay

https://www.bendegulcandarli.com.tr/wp-content/uploads/2017/11/post_04-1280x800.jpg

30 Ağustos Cuma günü Başak burcunun 6 derecesinde yeniay yaşayacağız.

Yeniay esnasında gökyüzündeki Toprak elementinin yoğunluğu ile kalıcı, verimli ve kazançlı başlangıçlar yapabiliriz.

Üretmeye ve faydalı işler yapmaya odaklanacağımız bu süreçte detaylara hakim ve çalışkan olacağız. Her zamankinden daha sabırlı, kararlı, analitik, rasyonel ve planlı hareket edeceğimiz yeniay enerjisi ile her birimiz hayatımızın farklı alanlarında yeni düzen oluşturabiliriz.

Yaz mevsiminin sonuna denk gelen Başak yeniayı zamanında artık eğlence ve keyif veren konuları bir kenara bırakıp yaşantımıza çeki-düzen vermek için harekete geçiyoruz.

Özellikle çalışma hayatı ve kariyerimizi ilgilendiren başlangıçlar, yeni iş ve projeler, yeni sorumluluklar almak, üretimlerimizden daha çok verim ve kazanç yaratmak, toprağa yönelik işler, finansal konular, daha fazla çalışma ve disipline olma isteği veya kendimize ve etrafımıza fayda sağlamamız için gökyüzü bize destekçi.

Ayaklarımızın yere daha sağlam basacağı, daha gerçekçi, uzun vadeli, elle tutulur gözler görülür somut şeyleri ortaya koyabiliriz.

Haritada Başak burcundaki yığılımla; önemli olan artık bize faydası olan ve olmayan olayları, kişileri, konuları veya düşünceleri analiz etmek ve ayıklamak.

Ayrıca yeniay enerjisi ile fiziksel ve ruhsal sağlığımızı da ele alıp; bize faydalı ve zararlı olan konulara da dikkat çekiyor yeniay. Yeni bir beslenme/diyet veya spor programına başlamak, bedenimiz veya psikolojimiz için detoks ve arınma çalışmaları iyi gelebilir. Sindirim sistemimiz hassaslaşabileceği için hafif, lifli ve doğal beslenmek, enfeksiyonlara açık olabileceğimizden bağışıklık sistemimizi güçlendirmemizde de fayda var. Ve son olarak rutin sağlık kontrollerimizi yaptırmamız gereken bir dönemdeyiz.

Yaşam alanlarımızda da artık işimize yaramayan eşyalardan arınma, çekmece/dolap temizleme, elimizde fazla olan ve bize hizmet etmeyen eşya/araç gereçlerden başkalarının faydalanmasını sağlamak oldukça rahatlatıcı olacaktır.
Yeniay zamanında Yay burcunun ve Jüpiter’in yükselmesi, ayrıca yeniayın kendi haritasındaki konumu sebebiyle; yurtdışı ve uzaklar, yabancılar, eğitimler, hukuksal konular, zihinsel/yazılı ve sözlü faaliyetler, kişisel gelişim, akademik konular, kariyerimize fayda sağlayacak eğitim ve seyehatler, yeni fikirler ve projeler, yolculuklar, yeni keşifler söz konusu. Yeni arayışlarla bulunduğumuz noktadan daha uzağa ilerlemek, daha fazla alana genişlemek ve yayılmak çok mümkün.

Yeniay haftasından en mükemmeli yaratmak isteyeceğimiz için detaylara takılıp kalmak, kendimize ve çevremize karşı fazlaca eleştirel olmak, kararsızlık, değişkenlik, evham, kaygı veya endişe gibi bizi aşağı çekebilecek etkiler de hakim. Ayrıca beklentileri abartmak kaynaklı hayal kırıklığı veya yanılgılar da oluşabilir. Bu tuzaklara düşmeden ve kontrolümüzü kaybetmeden önümüze bakmamız gereken süreçlerdeyiz.

Yeniayda gereksiz detaylara takılarak büyük resmi kaçırmamanızı ve güzel başlangıçlarınızı dilerim.

Beni Takip Et

Copyright © 2019 Bendegül Çandarlı. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Uğur Yüksekdağ Ajans